Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning H&M - Fint skick
H&M klänning  - Säljer en klänning från h&m i storleken XS, använd en gång, nästan i nyskick, hör av er vid flera frågor eller bilder. Säljer: 30kr💕💕
Brun H&M klänning  - Brun h&m klänning som inte längre kommer till användning. Har använt det kanske 2-3 gånger. Xs men passar även small😊
Klänning H&M - Supersnygg lite draperad klänning från H&M dividend, aldrig använd.
Klänning från H&M - Nu klänning från H&M som aldrig är använd. Stl. M
Brun klänning från H&M - Säljer en snygg brun klänning från H&M i storlek 36. Klänningen är lång och har en slits baktill för extra rörelsefrihet, denna går även själv att justera till den längd man vill ha. Den är ärmlös och har en tight passform som framhäver figuren. Perfekt för både vardag och fest!
H&M klänning
H&M klänning - 89 H&M klänning - 90 H&M klänning - 91

H&M klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Brun

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vacker klänning + skärp från H&M. Använt sparsamt. Storlek 34. 🥰

Sofia
Sofia
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning - Säljer min älskade studentklänning. Den har bara använts en gång. Klänningen är perfekt nu till studenten, och är även väldigt luftig. Nypris 3500kr💗
Vit kortklänning med puffärm - Intressekoll på min ur snygga klänning från showpoo som tyvärr var för liten för mig! endast testad! nypris ca 900 innan tull avgifter och frakt. (fler bilder privat) Supersnygg vit kortklänning med puffiga trekvartsärmar, djup v-ringning och dekorativa knappar framtill. Klänningen har markerad midja och fina veckdetaljer på bröstet. Perfekt för student och sommarens alla tillfällen!
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Vit klänning med puffärm showpo - Hej! SÖKER denna klänning från showpo i antingen storlek S eller XS, betalar bra