Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Monica Bäckström
Monica Bäckström
 - 89  - 90

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg klänning med dödskalle. Använd fåtal gånger. Kan mätas i jönköping och kan även frakta. Köparen står för frakt.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit prickig kortklänning från Jaded London - Superfin vit kortklänning med svarta prickar och volang nertill från Jaded London. Helt ny och oanvänd!! Prislapp finns kvar. Strl S
Ljusgul långklänning med öppen rygg - Helt oanvänd ligger kvar i paket med prislapp på❤️
Vit och blå blommig kortklänning - Supersöt axelbandslös kortklänning i vitt med blått blommönster. Lätt och luftig vid kjol-delen. ribbad vid ryggen så den åker inte ner. aldrig använd.
studentklänning  - superfin klänning perfekt för student! 💓💓
Röd balklänning - Så snygg balklänning som är köpt på plick. Fint skick, personen jag köpt av har sytt upp klänningen men jag sprättat upp den vilket endast syns i att den har varit vikt men det går att lösa genom att stryka/steama den(vilket man ser på bild 4). Skriv för frågor och bilder!
Studentklänning med puffärmar från Showpo,  - Säljer min studentklänning från showpo i storlek 34. Jättebra skick och endast använd på studenten