Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Helt ny klänning
Helt ny klänning  - 89

Helt ny klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: VERO MODA
Färg: Rosa

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt för 499 i maj. Endast provad. Lapp finns kvar. Storlek M

Matilda Wehlin
Matilda Wehlin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Helt ny Nelly klänning  - Säljer en superfin klänning från Nelly som passar perfekt till bal eller likande som tyvärr aldrig kommit till användning. Strl 42 och som ni ser på bild finns frf lapp kvar. Hör av er vid frågor/fler bilder💕
Helt ny klänning - Från pieces. Helt ny bara testad. Storlek s. Superbra pris🫶🏻original pris 300
Helt ny fest klänning!  - Helt ny kort fest klänning. Med puffarmar och urringad. Den har glitter tyg och blingar i ljuset. Sexig och Cute. Passar bra till fester.
Helt ny klänning  - Ny klänning
Helt ny rosa klänning  - Säljer min rosa klänning som aldrig är använd. Den är i helt nytt skick!  Klänningen har en dragkedja ibak.  Stl 36 men kan användas som stl 34
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ljusrosa långklänning i satin - Fin ljusrosa långklänning med smala axelband och v-ringad där frammer. Klänningen är i satin och perfekt för lärarmiddag/bal