Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå klänning med söta volangärmar, knappt använd, säljer då den är för stor<3

Elise Ankner
Elise Ankner
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Sjukt snygg klänning i storlek 36 (S) men passar även mig som vanligtvis bär XS. Klänningen har en figurnära passform och dragkedja i ryggen. Använd en gång och i utmärkt skick 💙
Klänning - Så somrig och fin, bara använd en gång. Nypris 699kr. Privat för fler bilder🤍🤍
Klänning  - Intresse koll för min maxi klänning från H&M. Färgen är typ väldigt ljusblå. Det är satin material typ. Nypris 300kr. Mitt pris 150kr. Använd 1 gång så i nytt skick därav priset. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Klänning  - Säljer min klänning från H&m i linne! Använd bara 1 gång!
Klänning - En somrig blå långklänning från H&M 🩵 har aldrig använt den då den inte riktigt passar mig, så den är i mycket fint skick!
Klänning - Intresekoll en blå vit klänning snygg och sommrig  bara andvänd en gång
Klänning - Så fin!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Blommig offshoulder kortklänning - Supersöt kortklänning med offshoulder och volangkjol. Klänningen är vit med blommigt mönster i rosa, grönt och gult. Smockad överdel och axelbandslös design ger en feminin och somrig känsla. Perfekt för varma dagar och picknickar.
klänning från Gina ❤️ - Supersöt vit kort klänning med svarta axelband och fyrkantig urringning. Klänningen har en tight smockad överdel och en voluminös kjol med ballongformad nederdel
STUDENT KLÄNNING  - Säljer denna jättefina och populära vita klänningen, som passar perfekt till studenten! Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, vilket är synd och därav säljer jag gärna den till någon som kommer använda den mer! Är öppen för att diskutera pris, och det är bara att ställa frågor🥰
Vit broderad studentklänning  - Jättefin klänning som passar perfekt till studenten! Klänningen är köpt i qatar men var min andrahands klänning, alltså helt oanvänd! Tryck gärna på köp nu!💓
Showpo klänning  - säljer en sååå fina showpo klänning. Helt slutsåld på hemsidan, köptes för 1100 & endast använd 1 gång! Storlek 34. Perfekt studentklänning💌
Vit volangklänning med öppen rygg - Söt vit kortklänning med volangdetaljer och v-ringning. Klänningen har öppen rygg med knytband och är ärmlös med volangprydda axlar. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕