Alla kategorier > Klänningar
Knälång klänning
Knälång klänning - 89

Knälång klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Blå

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Knälånga klänning från H&M, nyskick!

Josefine
Josefine
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Knälång klänning - Fin ganska tunn klänning 🩵 Storlek XS men jag skulle säga att den sitter mer som S. Prislappen är kvar då den aldrig har använts!
Knälång klänning - Knälång klänning med v-ringning och knyt i midjan, storlek 40 men är fin oversize/längre från och med storlek 36 också.   Perfekt vinterklänking till event eller jobb med en underklänning.   Fint skick
Knälång klänning - Aldrig använd då den ej passar mera.  Strl 38/40 Fler bilder kan fixas.
Knälång klänning  - Klänning som är knälång. Har snörning vis bysten.
Knälång klänning  - Den är tajt men inte för mycke. aldrig använt den
Knälång tight klänning - Jätte fin klänning Använd några gånger
Knälång klänning - Jättefin classy knälång klänning, har bälte. Köptes från HM men användes knappt 2-3 gånger.
Blå knälång klänning  - gammal med hel
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa blommig kortklänning med volang pretty little things - Supersöt kortklänning i rosa och vita toner med blommigt mönster och volangkant. Klänningen har smala axelband, v-ringning och markerad midja med korsettliknande detaljer. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin och trendig look.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Säljer denna gula satin klänning då den var för liten för mig❤️, perfekt till exempelvis bal! Endast provad aldrig använd!! Hör av dig vid frågor❤️
Adoore klänning - Så snygg Adoore klänning! I storlek 34. Endast använt fåtal gånger. Inga defekter.
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Vit plisserad kortklänning med volang - Så populär och eftertraktad klänning från Zara, så fin till studenten ❤️kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Vit studentklänning PepperMayo - Superfin vit kort klänning från PepperMayo med halterneck, öppen rygg och knytband i midjan. Klänningen har en lätt struktur i tyget och en snygg volangkant nedtill. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen. Passar perfekt som studentklänning
Adoore Montana dress - Säljer denna fina klänning från Adoore! Endast använd vid ett tillfälle och är i nyskick. Hör av er vid intresse så skickar jag fler bilder! 🩷
Krämvit kort volangklänning - NYPRIS 550. Supersöt krämvit kort klänning med volangdetaljer och bred offshoulder-krage. Helt ny med prislapp för ja råka beställa två st. Uk storlek 10 vilket e typ 36-38