Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Zebramönstrad klänning från H&M
Zebramönstrad klänning från H&M - 0 Zebramönstrad klänning från H&M - 1 Zebramönstrad klänning från H&M - 2

Zebramönstrad klänning från H&M

Storlek: dam m
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en zebramönstrad klänning från H&M i svart och beige. Klänningen är ärmlös med breda axelband och har en tight passform.

jolinejakobsson
jolinejakobsson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Zebramönstrad klänning från H&M - Säljer en luftig zebramönstrad klänning från H&M med v-ringning och korta, vida ärmar. Klänningen har svart och beige mönster och är tillverkad i ett lätt, syntetiskt material. Perfekt för dig som gillar djurmönster och vill sticka ut.
Zebramönstrad klänning från H&M - Säljer en zebramönstrad klänning från H&M med smala axelband och racerback. Klänningen är i svart och beige, har en kroppsnära passform och är tillverkad i mjuk viskosblandning med stretch.
Zebramönstrad klänning från H&M XS - Snygg zebramönstrad klänning från H&M i svart och vitt. Modellen är ärmlös med rundad halsringning fram och djupare rygg. Klänningen är figurnära och kort, perfekt för dig som vill sticka ut med ett coolt mönster.
Zebramönstrad kortklänning från H&M - Säljer en plisserad kortklänning från H&M med svartvitt zebramönster. Klänningen har v-ringning. Väldigt bra skick, aldrig använd men inte prislapp kvar
Zebramönstrad omlottklänning H&M - Snygg kort omlottklänning från H&M med zebramönster i svart och vitt. Klänningen har långa ärmar och en cool omlottdetalj framtill. Materialet känns lätt och skönt mot huden, perfekt för dig som gillar att sticka ut med djurmönster.
Zebramönstrad kortklänning från H&M - Säljer en kortklänning från H&M med zebramönster i svart och beige. Klänningen har volangdetaljer vid axlarna, v-ringad hals och ett brett midjebälte med guldspänne. Materialet är lätt polyester och klänningen har dragkedja i ryggen.
Zebramönstrad klänning med knytband - Snygg zebramönstrad klänning i svart och beige med knytband i midjan. Perfekt för en trendig look. Tillverkad i mjukt polyester för en bekväm passform.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕