Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Rosa klänning/jumpsuit
Rosa klänning/jumpsuit - 89 Rosa klänning/jumpsuit - 90

Rosa klänning/jumpsuit

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Rosa

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mamma vill sälja sin rosa jumpsuit. Den är i storlek 34 för fler frågor är det bara o skriva :)

Loir
Loir
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa jumpsuit - Rosa jumpasuit med snörning vid armarna🩷💓💘💘
Rosa jumpsuit / byxdress - En superfin v-ringas rosa jumpsuit / byxdress i satin med knappar framtill samt smock vid axlarna och kort puffärm med volang från H&M i strl 34!💓
Rosa jumpsuit från H&M - Supersöt rosa jumpsuit med stora volangdetaljer och plisserad offshoulder-ringning. Klänningen har puffiga korta ärmar och en luftig, flowy passform som känns både trendig och lekfull. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och feminin look.
Rosa jumpsuit-shorts - Säljer denna rosa ”shorts-jumpsuit” från hm💖 Aldrig använd. Tunnt material vilket gör den perfekt på sommaren.
Rosa jumpsuit  - Säljer en rosa jumpsuit med lång ärm och knyt framtill. Jumpsuiten har v-ringning och är tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en luftig känsla. Perfekt för vår och sommar! Hade själv denna på min studentmottagning och passar både till fest och vardag!
Rosa blommig jumpsuit med bälte - Supersöt rosa jumpsuit med blommigt mönster, långa ärmar och knytbälte i midjan. Klänningen har dragkedja i sidan och är perfekt för dig som gillar färg och detaljer. Flowy material och snygg passform. Använde bara en gång. Förminskad i storleken som hm storlekar  brukar vara. Är mer som M storlek. Bröst 102cm, midjan 85cm, längd 82cm.
Kort jumpsuit/klänning - Kort jumpsuit, ser mer ut som en klänning men har ben under kjolen. Knappt använd, nyskick.
Rosa klänning  - Jättefin rosa klänning som passar bra till ett lite mer formellt event som bal, bröllop eller liknande. När jag köpte den var den för lång och jag har lagt upp den för att passa min längd (160cm) nu slutar den 1-2 cm över golvet. I fint skick.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
studentklänning - jätte fint oanvänd studentklänning i storlek 40 jag är normalt en 36 S/M. Jätte skön och perfekt till studenten nypris 1500kr❤️ helt slutsåld
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Vit spetsklänning med volanger - Supersöt vit kortklänning i spets med v-ringning, trekvartsärm och volangdetaljer. Klänningen har fina broderade mönster och cut out-detaljer i midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.