Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå klänning H&M - Helt ny med lapparna kvar!
Blå klänning från H&M - Säljer en snygg blå klänning från H&M med långa ärmar och v-ringad design. Klänningen har en luftig passform och är perfekt för olika tillfällen. Den är tillverkad i ett lätt och bekvämt material.
Blå klänning från H&M - Säljer denna fina klänningen från H&M! Säljer för den inte kommer till användning. Aldrig använd! Ny pris 299 och slut på hemsidan!💗
Blå satin klänning från H&M - Säljer en ljusblå kortklänning från H&M i glansigt satinmaterial. Klänningen har smala axelband och en figurnära passform som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med lite extra shine.
Blå långärmad klänning NLY Trend XS - Snygg blå långärmad klänning från NLY Trend i storlek XS. Modellen är figurnära med rund hals och en djup öppen rygg som knyts med band i nacken. Mjuk och stretchig bomullskvalitet som sitter skönt på kroppen. Perfekt för dig som gillar att sticka ut med en cool ryggdetalj.
Blå glittrig klänning från H&M  - Snygg blå glittrig klänning med långärmad design. Perfekt för en kväll ute med vänner. Den har en figurnära passform som framhäver silhuetten.
Blå klänning H&M trend XS
Blå klänning H&M trend XS - 89 Blå klänning H&M trend XS - 90 Blå klänning H&M trend XS - 91

Blå klänning H&M trend XS

Storlek: XS / 34
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Blå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

💙 BLÅ KLÄNNING 💙 Säljer min fina klänning från H&M trend i XS! Använd vid två tillfällen och är därför i väldigt fint skick 🌈🌈

Filippa
Filippa
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Balklänning - Säljer denna fina klänning som ändast är använd en gång🩷dragkedjan i midjan är lite trög men det är inte något stort problem☺️