Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Omlottklänning - Fin ljusblå/grå klänning som är anländ några gånger. Klänningen går under knäna.
Lila glittrig omlottklänning  - Säljer en lila kortklänning med glittriga paljetter över hela klänningen. Modellen har omlott-design, v-ringad hals och långa puffärmar. Klänningen har en snygg drapering framtill och är perfekt för dig som vill sticka ut med färg och glitter. Pris kan diskuteras
Omlottklänning - Omlottklänning med vita prickar 💞inte min egna urpsrungligen och jag har inte använt den men det är använd.
Blommig omlottklänning - Söt ljusbeige omlottklänning från H&M, används en gång och är i perfekt skick.🤍
Lila prickig omlottklänning - Säljer en söt lila omlottklänning med svarta prickar som tyvärr är för liten för mig. Klänningen har korta ärmar och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Säljes i fint skick!
Lila omlottklänning från MNG - Rosa/lila omlottklänning från MNG i storlek L. V-ringad design och trekvartsärmar. Aldrig använt.
Omlottklänning - En omlottklänning från H&M i storlek M. Aldrig använd
Lila omlottklänning
Lila omlottklänning - 89 Lila omlottklänning - 90

Lila omlottklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna supersöta omlottklänningen från HM! Mycket använt men fint skick!! Köpare står för frakt 🌸

bellagordji
bellagordji
(17)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Lila nattlinne från Victoria's Secret - Supersöt lila nattlinne från Victoria's Secret med tunna axelband och vit spetsdetalj vid halsringning och nederkant. Klänningen har några rosa fläckar i nedre kant (se 2 sista bilder). Storlek: S, passar 34-36. Dockans storlek: S
Vit plisserad volang klänning  - INTRESSEKOLL!! På denna så fina och sjukt eftertraktade klänningen från Zara, endast använd vid 1 tillfälle!!  Säljer endast vid bra pris så kom med prisförslag!!  ❤️❤️
Vit långklänning med rosett i ryggen - Nu säljer jag min fina balklänning jag hade i våras! Den är alltså bara använd en gång. Den är lång och har en stor, fin rosett i ryggen. Den har ett långt släp men jag har sytt upp det så att det inte släpar lika mycket. Jag är ca 1.70 och den gick hela vägen ner med klackar på!! Jag köpte den för 1700, så 1200 är ett väldigt bra pris. Hör gärna av er vid frågor osv!
sommarklänning - jättefin klänning💕 nästan aldrig använd.
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Glittrig guld och svart kortklänning - Populär klänning från Zara o perfekt till nyår🩷 säljer då den var för liten. Inga defekter och avtagbar axelband.
Ljusrosa långklänning med djup v-ringning - Supersnygg ljusrosa långklänning med djup v-ringning och halterneck. Klänningen har öppen rygg, så himlans fin!😍 Använd en gång under min bal❣️