Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Kort festklänning från hm st L
Kort festklänning från hm st L - 89 Kort festklänning från hm st L - 90

Kort festklänning från hm st L

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En kort svart klänning från hm i storlek L, har en hårt bygel ovanför bysten. Andvönd en gång, i väldigt gott skick

Tilda Sjöberg
Tilda Sjöberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
HM klänning st. L - HM klänning st. L
Prickig festklänning HM - Prickig festklänning från hm, liten i storleken. Storlek 38, men skulle säga 34. Aldrig använd, lapp kvar!
Svart fest klänning 2 st - Ena har använts endast en gång den andra har aldrig använts. Längden är runt 75 centimeter.
Kort HM klänning  - Fick som present fast kom aldrig till användning men annars jätte fin
Klänning strl. L från HM - Svart klänning från HM. Använd en gång
Festklänning från hm - Fin mönstrad klänning från hm. Inga axelband men har silikon runt bysten för att den ska sitta bättre. Aldrig använd så är som ny. Skriv privat för fler bilder.
Svart kort festklänning  - Supersöt svart axelbandslös klänning med hjärtformad överdel dekorerad med blommiga applikationer och paljetter. Midjan pryds av en stor rosett och kjolen är i flera lager tyll för extra volym. Perfekt för dig som vill sticka ut med en glamorös look.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Ljusgul långklänning med öppen rygg - Ljusgul balklänning med öppen rygg från peppermayo, storlek 36💛 Aldrig använd med lapp kvar
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸