Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Svart blommig kortklänning
Svart blommig kortklänning - 0 Svart blommig kortklänning - 1 Svart blommig kortklänning - 2

Svart blommig kortklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

40 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supersnygg svart kortklänning med färgglada blommor i orange, rosa och lila. Det finns med en extraknapp. Hittar inte storleken men skulle gissa på M

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart croppad t-shirt med röd text - Säljer en svart croppad t-shirt med röd text och ormmotiv på framsidan. Köpt på HM för några år sedan. Använd ett fåtal gånger. Storlek S men ganska liten i storleken.
Randig långärmad tröja - Säljer en långärmad randig off shoulder topp. Köpt på HM för länge sen. Storlek XS men passar även S då den har stretchigt material.
Svart långärmad tröja med draktryck  - Svart långärmad topp från New Yorker med ett draktryck på framsidan. Använd ett fåtal gånger
Blå tjocktröja från lager157 - Säljer en blå tröja från lager157. Vet inte storleken men skulle gissa på S-M
Rosa tjocktröja från lager157 - Säljer en rosa tjocktröja från lager157. Storlek XS/S.
Beige pälsjacka från KappAhl - Säljer en snygg beige pälsjacka från KappAhl i storlek L.
Beige jeansjacka från lager157 - Säljer en snygg beige jeansjacka från lager157 i storlek S.
Svart bomberjacka från H&M  - Snygg svart bomberjacka från H&M med dragkedja framtill. Dragkedjan har tappat lite färg men inget man tänker på. Finns också en fläck på ena ärmen, men går troligtvis bort i tvätten!
Silverfärgad ring med yin-yang-symbol - Säljer en silverfärgad ring med en yin-yang-symbol.
Turkos tröja från H&M - Säljer en turkos tröja från H&M med ett snyggt mönster. Tröjan är väldigt tunn och genomskinlig. Den har volangliknande ärmar och en gullig rosett i fram. Storlek XS
Liknande annonser
Visa alla
Blommig svart kortklänning - Svart kortklänning med färgglatt blommönster i rosa, rött, grönt och beige. Klänningen har trekvartsärm med volangdetaljer och en lätt v-ringning. Perfekt för dig som gillar boho-vibbar och vill ha en luftig och snygg look.
Svart blommig kortklänning - Söt svart kortklänning med små vita blommor och v-ringad hals. Klänningen har korta ärmar och en figurnära passform. Helt ny
Svart blommig kortklänning - Söt svart kortklänning med små blommor i vitt och rosa. Materialet är ribbat och har använt den några få gånger. Bra skick💕
Blommig svart kortklänning - Söt svart kortklänning med färgglatt blommönster i blått, gult och rosa. Klänningen har smala axelband med volangdetaljer och en figurnära passform. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen. Aldrig använts
Svart blommig kortklänning - Säljer en svart kortklänning med små blommor på från H&M. Klänningen har smala axelband, åtsittande passform och rynkade detaljer både fram och bak. Den har dubbla tyger som är tunna och luftiga och den glider inte upp 💕
Blommig kortklänning från H&M - Söt svart kortklänning från H&M med små vita prickar och blommigt mönster i rosa och grönt. Klänningen har puffärmar och smockad överdel som ger en feminin siluett. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen.
Svart blommig kortklänning - Söt svart kortklänning med rosa och vita blommor. Klänningen är ärmlös och har en rund halsringning. Perfekt för sommarens varma dagar och har en lätt utsvängd passform. Materialet känns mjukt och följsamt.
Svart blommig kortklänning med puffärm - Supersöt svart kortklänning med små blommor i vitt och rosa. Klänningen har puffärmar, snörning framtill och en smickrande v-ringning. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Fortsätt i appen →