Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
klänning
klänning  - 89 klänning  - 90 klänning  - 91

klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

säljer denna klänningen från hm i strl S. har aldrig använt den och lappen är fortfarande kvar.

smillaamariee
smillaamariee
(10)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Fin klänning  - Fin brun klänning med öppen rygg och knytning💗 priset är inte skrivet i Sten. Skriv om ni vill ha mera bilder🫶
Klänning  - Oanvänd med lappar kvar
Klänning - Har använt den en gång på skolavslutningen
Klänning - Lång klänning med fickor och belte
Klänning - Chiffon klänning med mönster använd fåtal gånger
klänning - Jäättefin klänning som tyvärr aldrig använts. Från h&m
Klänning - Säljer min super gulliga klänning från HM då den tyvärr ej kommer till använding längre! Den är endast använd ett par gånger och har inga defekter💞 Pris kan diskuteras vid snabb affär
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit kortklänning med svarta volangdetaljer - Supersöt vit kortklänning med puffärmar och svarta volangdetaljer i midjan. Klänningen har en lätt A-linjeform och markerad midja med cut out-effekt. Perfekt för dig som vill ha en unik och trendig look. det är storlek 164 13 till 14 år, men skulle säga att den passar någon som har  XS
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛