Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljus ribbad kortklänning från H&M - Supersöt ljus kortklänning från H&M i ribbad bomull. Klänningen har korta ärmar, söt spetskant vid urringningen och en snygg snörning framtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Ljus ribbad kortklänning H&M - Säljer en ljus, ribbad lång klänning. Klänningen har rund halsringning och korta ärmar. Enkel och stilren design som passar perfekt till sommaren. Materialet är mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Jag på 177cm lång räcker ner till mitten av smalbenet.
Ljus kort klänning från H&M - Kort, ljus klänning från H&M med enkel och stilren design. Klänningen har korta ärmar, rund halsringning och två diskreta fickor framtill. Materialet har en lätt struktur och klänningen stängs med dragkedja i ryggen.
Blommig ljus kortklänning med smala axelband - Supersöt ljus kortklänning med smala axelband och ett gulligt blommigt mönster i rosa och grönt. Klänningen har en mjuk, lätt A-linjeform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns som bomull och är riktigt skönt mot huden.
Ljus kort klänning från H&M - Supersöt ljus kort klänning från H&M med puffärmar och markerad midja. Klänningen har en luftig och voluminös kjol samt v-ringad hals. Perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil.
Ljus kortklänning med puffärm - Supersöt ljus kortklänning med puffiga kortärmar och v-ringning. Klänningen har en ballongformad kjol och resår i midjan för en avslappnad men ändå trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen och enkel att styla med sneakers eller sandaler.
Ljus kortklänning från H&M
Ljus kortklänning från H&M - 0 Ljus kortklänning från H&M - 1

Ljus kortklänning från H&M

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt ljus kortklänning från H&M med v-ringning och trekvartsärm. Klänningen har en lätt rynkad midja och är gjord i ett tunt, krinklat material som känns luftigt och perfekt för varma dagar. Använd en midsommar bara

Alicia Kaski Karlsson
Alicia Kaski Karlsson
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla