Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart klänning med leopardmönster - Snygg svart klänning med diskret leopardmönster och öppen rygg. Klänningen är ärmlös och har dragkedja bak för enkel påklädning. Materialet har en lätt glansig finish som ger en cool look.
Svart kimono med spetsdetaljer från HM - Säljer en svart kimono från HM med vackra spetsdetaljer vid axlar och ärmslut. Kimonon har trekvartsärm och knyts i midjan med ett bälte. Perfekt att slänga på sig hemma eller till mysiga kvällar.
Morgonrock/kimono rosa - Rosa kimono/morgonrock i satin från hm💗 superfin och lyxig att sätta på dig på morgonen och använd bara ett fåtal gånger✨💗 ✨Kan även tänka mig att byta mot en svart kimono✨ Köparen betalar frakt
Svart morgonrock med spets H&M - Svart morgonrock från H&M i glansigt material med v-ringning. Klänningen har fina spetsdetaljer vid axlar och ärmslut samt trekvartsärm. Perfekt för dig som gillar en stilren look med lite extra detaljer.
Svart transparent morgonrock  - Säljer en svart morgonrock med lös passform. har långa ärmar och är tillverkad i ett lätt, syntetiskt material som ger en flowy känsla. Perfekt för att styla lager på lager eller över en annan outfit.
Svart morgonrock med spetsdetaljer - Oanvänd
Svart kimono från Lounge - Snygg svart kimono från Lounge med breda ärmar och vit piping längs kanterna. Knytband i midjan och broderad Lounge-text på ryggen. Materialet är mjukt och har en lätt glansig finish som känns lyxig mot huden.
Svart långklänning med leopardmönster - Snygg svart långklänning med leopardmönster och röda rosor. Klänningen har en figurnära passform och är ärmlös, vilket ger en cool och trendig look. Materialet känns lätt och följsamt mot kroppen. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djuriskt och romantiskt print.
Svart kimono morgonrock med leopardmönster
Svart kimono morgonrock med leopardmönster - 0 Svart kimono morgonrock med leopardmönster - 1 Svart kimono morgonrock med leopardmönster - 2 Svart kimono morgonrock med leopardmönster - 3 Svart kimono morgonrock med leopardmönster - 4

Svart kimono morgonrock med leopardmönster

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart kimono morgonrock med leopardmönster. Har vida ärmar och ett knytband i midjan för en bekväm passform. Perfekt för en lyxig och stilren look.

Eddan:)
Eddan:)
(1)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mörkblå sip hoodie - Mörkblå sip hoodie, pris kan diskuteras
Svart puff klänning - Jättesöt svart puffig klänning
Grön juicy couture byxor  - Ett par supernajs juicy couture byxor i en grön färg i stl S. (Pris kan diskuteras)
Vit siden maxiklänning - Vit långklänning i siden
Pyjamas set - Jättenajs mjuk pyjamas. En skjorta och långa utsvängda byxor! Nypris 500kr  Helt nyskick
Kilklackar - Beiga assnygga kilklackar
Stickad tröja  - Super mysig stickad tröja med krage (inte alls sticksig vilket jag är känslig för) super gosig i bra kvalitet
Rosa klänning - Baby rosa puffig klänning, perfekt till sommaren och alla fester!! Så himla fin och har även rosetter fram. Kan förhandla vid snabb affär! PRISLAPP KVAR!
Svart oneshoulder topp - Snygg svart oneshoulder topp som passar perfekt för en trendig look. Den är stilren och enkel att matcha med olika outfits. Perfekt för både vardag och fest.
Beige och rosa stickad tröja - Säljer en mysig stickad tröja i beige med rosa ränder. Tröjan har en avslappnad passform och långa ärmar, perfekt för kyliga dagar. Den har ett klassiskt mönster som ger en trendig touch. Perfekt för höst och vinter! Från Mango och jätteskönt material.
Liknande annonser
Visa alla