Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Boucle set feån hm - Säljer ett superfint vitt boucle set i nytt skick med prislapparna kvar. Den har korta ärmar och dekorativa guldknappar på axeln och vid fickorna. Settet har en elegant och chic stil som passar både till vardags och fest. 🕊️✨
Volangklänning från hm  - Superfin klänning från hm
Söt klänning hm - Super fin somrig klänning från H&M⭐️⭐️
Hm klänning - Super fin, köpt för 300kr använd Max 3 gånger så fint skick!❤️
Studentklänning från hm - Söt vit klänning med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har korta ärmar och en luftig passform, perfekt för varma dagar. Man kan ha denna klänning som studentklänning eller som vanlig sommarklänning.
hm set
hm set - 89 hm set - 90

hm set

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett set från hm i storlek xs. Använd endast en gång. Säljer båda delar för 300 kr🫶🏽🌸

emmelemme
emmelemme
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Vit blommig klänning  - Vit blommig klänning, köpte på plick och finns ingen lapp men förra säljaren sa att den var från zara!💕 Säljer då den va lite kort på mig💕
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Ljusrosa  balklänning  - Superfin långklänning i ljusrosa med flera lager volanger och axelband med rosett. Endast använd en gång på min bal förra året. Skriv för fler bilder! Märket är lace and beads men den är köpt på asos.
Svart kortklänning - Jättefin svart kortklänning som är långärmad. Snygg knyt-detalj framtill och sitter tight. Storlek xxs och passar mig som är 165cm lång
Vit klänning byic - Tryck ej på köp nu! Super fin klänning från byic som passar perfekt till studenten. Helt ny och aldrig använd, kommer inte sänka pris
Svart kort klänning - Svart kort klänning i satin🫶🏼