Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig klänning
Blommig klänning  - 89 Blommig klänning  - 90 Blommig klänning  - 91

Blommig klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Lite längre klänning går ca till knäna på mig (jag är 160cm) Det är en inner kjol/klänning sen ett tunnare/genomskinligt lager ovanpå. Sitter tajt upptill men ner mot benen blir den lite lösare som en kjol. Super skönt och luftigt material.

Emma-Linn
Emma-Linn
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig klänning  - Storlek xs från hm bra skick
Blommig klänning  - Suuuuuper söt klänning från hm🍒🍒🍒
Blommig klänning  - Blommig kort klänning från hm (divided) 🩷
Blommig klänning  - Fin blommig klänning sparsamt använd med trumpet ärm loose fit
Blommig klänning  - Superfin gullig klänning från hm med blommor och volanger🩷🌺 använd en gång
Blommig fin klänning! - Jättefin taight blommig klänning! Jättebra skick, bara använd några fåtal gånger! Passar xs-s
Blommig Klänning  - Oanvänd klänning från H&M med lapparna kvar. Super fin säljer, då den inte passade som jag tänkt!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Helt ny med lappen kvar! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Studentklänning  - Köpte inför min student 2025 här på plick! Men bestämde mig för en annan klänning till slut så bilderna är inte mina, den är enbart testad🥰Oerhört eftertraktad klänning och köpt här på plick. Både runt ärmarna och längst ned vid kjolen är det resår. Hör gärna av dig vid frågor!.
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Vit miniklänning ifrån design by amor - Använd 2 gånger, bra skick, storlek s