Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Svart ärmlös ribbad klänning
Svart ärmlös ribbad klänning - 0

Svart ärmlös ribbad klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

20 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

En svart, tight och ärmlös klänning med ribbad struktur. Klänningen har en sportig, hög ringning och är figurnära i modellen. Perfekt för dig som gillar en enkel och stilren look.

Saga
Saga
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusrosa stickad tröja - Super fin rosa stickad tröja från lager 157, är lite nopprig men inget jag tänker på eller stör mig på. Färgen är lite konstig på bilden, den är lite mer rosa i verkligheten.
Svart hoodie med dragkedja - Svart hoodie från H&M med dragkedja framtill, huva med snörning och två stora fickor. Klassisk modell i mjuk bomullsblandning, perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och stilren look.
Grå kofta  - Grå super fin kofta med knyt upptill från lager 157 använder ej men super fin
Vit spetsklänning med öppen rygg - Superfin vit kort spetsklänning med lång ärm och snygg öppen rygg. Klänningen har vackra spetsdetaljer, markerad midja och knyt i nacken. Använder ej för de är inte min stil
Grå tröja med tajt midja  - Grå super fin tröja utan armar med tajt midja. Super fin men använder ej.
Vit basic t-shirt från  - En klassisk vit t-shirt från Take Off med rund hals och korta ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en skön känsla. Perfekt att matcha med jeans eller shorts för en clean och enkel stil. Inte använd så prislappen är kvar.
Rosa blommig kortkjol med volang - Supersöt rosa kortkjol med små vita blommor och volangkant. Kjolen har en lätt utsvängd form och är perfekt för vår och sommar. Materialet känns mjukt och följsamt mot huden.
Svart axelväska med kedja - Snygg svart axelväska med quiltat mönster och guldfärgad kedjerem. Väskan har en stilren rektangulär form och ett elegant metallspänne framtill. Perfekt för dig som vill ha en trendig och praktisk väska med lyxig känsla.
Svart kavaj liknande tröja  - Stilren svart kavaj liknande med två knappar framtill och breda, uppvikta ärmslut. Kavajen har en något croppad passform och markerad midja. Materialet är mjukt och lite tjockare, perfekt för en trendig look. Inte använd bara provad. Prislappen är kvar.
Liknande annonser
Visa alla