Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90

Klänning

Storlek: XXS
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Beige

120 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Beige rutig klänning i storlek xxs. Använd 1 gång.

Camilla Zukan Sakr
Camilla Zukan Sakr
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söt klänning!! - Så söt klänning från hm, säljer då den inte kommer till användning☺️ storlek 34
Klänning - Jättefin åtsittande klänning från HM, helt nyköpt och oanvänd och lappen sitter kvar.
Klänning - Säljer min somriga klänning som inte kommer till användning, inte använd mycket och i bra skick
Klänning - En stilren beige kortklänning med smala axelband och figurnära passform. Klänningen är ärmlös och har en enkel, minimalistisk design som passar perfekt för en trendig look. Perfekt att styla med sneakers eller klackar.
Klänning  - En beige ribbad klänning från HM , super skön till sommaren , lite tjockare material
Klänning - Klänning från H&M, liten i storleken, aldrig använd, nyskick
Klänning  - 💕
Klänning - Säljer den här super fina klänningen, den har lite puffiga armar och är i super fint skick💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Helt ny med lappen kvar! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Studentklänning  - Köpte inför min student 2025 här på plick! Men bestämde mig för en annan klänning till slut så bilderna är inte mina, den är enbart testad🥰Oerhört eftertraktad klänning och köpt här på plick. Både runt ärmarna och längst ned vid kjolen är det resår. Hör gärna av dig vid frågor!.
Vit miniklänning ifrån design by amor - Använd 2 gånger, bra skick, storlek s