Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
LXA klänning  - Strl M 300
LXA klänningar - Hej hej! Jag säljer den vita klänningen från LXA, den vita är aldrig använd. Nypris för de är: 749 mitt pris 300kr styck, kan gå ner i pris vid snabb affär ⭐️
LXA Klänning  - Säljer denna vita klänning ifrån LXA (Linn Ahlborgs klädmärke). Endast testad. Köpt för 750kr ny men säljer för 500kr , kom gärna med prisförslag 💕
Lxa klänning - Superfin t shirtklänning från lxa som ej säljs längre, har samma passform som avoraklänningen☺️
Lxa klänning - Oanvänd lxa klänning, kommer ej till användning därför säljer jag den men är väldigt snygg på och färgen är väldigt fin. Nypris: 750 Säljer för 300.
LXA Dreamer Dress - LXA Dreamer Dress🤍 Finns inte längre att köpa på hemsidan. Klänningen är använd en gång (på denna bild) och är som ny!  Köpt för 699kr🤍 Köparen står för frakt.
Klänning LXA - En snygg klänning från LXA aldrig använd🫶🏼🫶🏼🫶🏼
LXA KLÄNNING
LXA KLÄNNING - 89 LXA KLÄNNING - 90 LXA KLÄNNING - 91

LXA KLÄNNING

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Slutsåld LXA klänning. Aldrig använd (endast testad) och lappar sitter kvar. Snygg till allt men har inte kommit till användning för mig. Strl M, ser liten ut på bilden men den töjer sig perfekt efter kroppsform. Nypris ca 750kr, mitt pris 200kr + frakt!

Hannaesteen
Hannaesteen
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans - Skitsnygga jeans med hål i från berska! Storlek 40 men passar bra på mig som har 38 i vanliga fall. Säljes då de tyvärr inte kommer till användning… jag är 1.73cm lång och längden är prefekt på mig. Köparen står för frakt! 📦💙💘
BLÅA JEANS - Mörkblåa Jeans, köpta secondhand. Modellen är väldigt rak och tightare i låren. Tyvärr har de blivit för små på mig så har ingen bild med dem på! Jag är 1.73 och de varit lagom långa för mig, hade nog passat som snyggast på någon som är kortare än mig!
WERA JEANS - Beiga jeans från Wera! Storlek 42 men skulle påstå att de är mer som M. Ganska långa, jag är 1.73 och de har super fin längd på mig!
GANNI JEANS - Skitsnygga utsvängda svarta jeans från GANNI! Köptes förra året, men tyvärr inte kommit till användning så jeansen är i nyskick! Coola vita sömmar och GANNI märket gör jeansen väldigt unika! Storlek 26/32, nypris: 1800kr
AXEL ARIGATO - Vanlig vit långärmad tröja från Axel arigato! Bra skick men änvänd därav priset. Storlek S (tror jag kan ej se) i mans storlek. 170kr + frakt🫶🏼
Liknande annonser
Visa alla