Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
ICHI klänning
ICHI klänning  - 89 ICHI klänning  - 90 ICHI klänning  - 91

ICHI klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart medelkort klänning. Passar M-L. Bekväm material sparsamt använd.

Ranin
Ranin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
ICHI Klänning 38  - Klänningen passar 38/40. Enkel stilrent. Använt sparsamt.
Klänning ICHI - Perfekt Nyårsklänning, använd endast en gång. Storlek XS
Blommig klänning från ICHI - Säljer en superfin blommig klänning från ICHI i storlek 36. Den har en v-ringad hals och långa ärmar med ett vackert blommönster i svart och vitt. Perfekt för både vår och höst! Klänningen är i mycket bra skick och har en skön passform.
Svart kort klänning med rosett från ICHI - Supersöt svart kortklänning från ICHI med liten rosett framtill och bred krage. Klänningen har korta ärmar och en enkel, rak passform. Perfekt för dig som gillar stilrena och klassiska plagg med en söt detalj.
ICHI figursydd klänning storlek S - Figursydd klänning i mjuk sammet med silverränder och har stretch för perfekt passform.   Storlek: S Material: Polyester  Färg: Svart med ränder i silver Skick: Mycket fint skick. Aldrig använd, bara tvättad  Mått (plant)  Längd från axelsöm: 104 cm
Svart kortklänning från ICHI - En svart kortklänning från ICHI med korta ärmar och markerad midja. Klänningen har en enkel och stilren design med rundad halsringning och mjukt, följsamt tyg som ger en skön passform.
Ichi klänning  - Oanvänd Ichi klänning
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit axelbandslös volangklänning - Söt vit kortklänning med smockad överdel och axelbandslös design. Kjolen har dubbla volanger i broderad bomull som ger en romantisk känsla. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Poncho klänning - Säljer denna slutsålda klänningen från Nelly! Endast testad
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit prickig kort klänning Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med svarta prickar, breda axelband och lätt rynkad kjol. Klänningen har en feminin v-ringning med liten twistdetalj framtill och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt.
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕
Vit blommig kortklänning med volang från Zara - Säljer en söt vit kortklänning med små blommor i blått och lila i storlek S från Zara. Klänningen är aldrig använd men har tyvärr inte prislappen kvar, jag köpte den på vinted för några veckor sedan och hon hade aldrig använt klänningen och den har inte kommit till användning för mig heller (kan se använd ut på bilden men den är bara lite skrynklig)💕💕
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!