Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeansklänning  - Superfin jeansklänning från Zara som är helt oanvänd💕💕
Jeansklänning  - Så snygg Jeansklänning från zara! Aldrig använd ❤️
Jeansklänning  - Helt ny jeansklänning från Shein Skriv till mig för fler bilder
Jeansklänning - Säljer en snygg axelbandslös kort jeansklänning i ljusblå tvätt. Så snygg! Använd 1 gång.
Jeansklänning - Så snygg jeansklänning från zara
Jeansklänning - Säljer en snygg jeansklänning med rundad urringning och volang nedtill. Klänningen har en kort passform och är perfekt för sommaren.
Jeansklänning - Klänning från zara, använd en gång🩷
jeansklänning
jeansklänning  - 0

jeansklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Blå
Skick: Bra skick

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg kort jeansklänning från zara med korta ärmar och knappstängning framtill. Klänningen har klassiska jeansfickor på bröstet och markerad midja för en tight passform. Just den modellen är slutsåld.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Coco cabana cheirosa 39 - Säljer en lite använd mist från sol de janeiro.
Chanel N°5 Eau Première parfym - Halva kvar i flaskan
Scandal parfym Jean Paul Gaultier - Har använts lite nöstan som nytt
Liknande annonser
Visa alla