Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Jeansklänning S - Jeansklänning från 77thFLEA i storlek 34 men passar även mig som är en 36. Stretchigt material. Knappar framtill, korta ärmar och krage. 75% bomull 23% polyester 2% elastan. Använd vid två tillfällen, jättefint skick.
Jeansklänning  - Jättefin Jeansklänning utan band. Helt oanvänd
Jeansklänning  - Säljet en snygg kort jeans kläning med volanger🥰
Jeansklänning - Så snygg jeansklänning storlek s från pull and bear
Jeansklänning - Snygg jeansklänning från Gina Tricot i ljus denim med knappar framtill och två bröstfickor. Klänningen har ett bälte i midjan för en fin passform och långa ärmar som kan rullas upp. Perfekt för en avslappnad stil! Använd en gång. Önskar du veta exakta mått? Tveka inte att höra av dig!
Jeansklänning  - Svinsnygg jeansklänning från Mango. Storlek S men skulle säga att den passar M. Fin ljusblå färg. Köpt för ett tag sedan.
Jeansklänning
Jeansklänning - 89 Jeansklänning - 90

Jeansklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Unik klänning i jeanstyg

Selwa
Selwa
(7)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - As snygg gul klänning💕💕 pris kan diskuteras och om man vill ha fler bilder är de bara att höra av sig😘😘
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre
Gul klänning - Intressekoll på denna slutsålda zara klänning i storlek s! Pris kan diskuteras! ☺️❤️Köpte den förra året från zara och är i väldigt bra skick!
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Super populär klänning från Zara! - Säljer denna klänning då den inte kommer till användning längre🥰pris går att diskuteras!!
Svart glittrig kortklänning med öppen rygg - Säljer en svart glittrig kortklänning med långa ärmar och snygg öppen rygg med snörning. Klänningen har en slim passform och är perfekt för dig som vill sticka ut. Materialet har en glittrig finish och är perfekt till nyår!