Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning - 89

Klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd

Kikko
Kikko
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söt klänning  - Knappt använd och super söt.
Klänning  - Letar du efter en tidlös och formell klänning? Den här maxilånga festklänningen har en klassisk och tidlös siluhett och vattenfallsringningen tillför något litet extra. Det här är en klänning du kan bära om och om igen - vi är säkra på att du kommer
Klänning - Säljer denna vita klänning från bikbok då tanken va att jag skulle ha den till studenten i somras med sluta med att jag använde en annan.  Så klänningen är helt oanvänd med lapp kvar! Hoppas den kommer till användning hos någon annan:)
Klänning  - Klänning från odd Molly. Inga defekter🤍
Klänning - En vit klänning med paljetter! Aldrig använt och i mycket skick! Ordinare pris 1500kr
Klänning  - Säljer en vit oanvänd klänning ifrån Shein. Storlek M.🤍 första bilden är lånad.
Klänning S  - Oanvänd men Tvättat bara  Med fina dekorationer
Klänning  - Superfin sommarklänning. Knappt använd så i mycket bra skick. Lånad bild. Kom gärna med prisförslag 💙
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
Vit min klänning /Student klänning/ Midsommarklänning  - Säljer min så fina mini klänning som jag köpte i Kroatien.😍 Med spets och volanger. Perfekt till midsommar eller STUDENTEN!💕✨ Strlk 32. (Obs se bild 7, solkräms fläck dock inget man tänker på och går säkert bort med typ vanish). Pga fläck kan pris diskuteras.😊
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med puffiga trekvartsärmar och volangkant nedtill. Klänningen har ett detaljerat broderat mönster och hög hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och perfekt til studenten!!!
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris