Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
365 jumpsuit
365 jumpsuit  - 89

365 jumpsuit

Storlek: XS
Kategori: Klänningar

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Jumpsuit i bra skick

Dosti Sabir Rashid
Dosti Sabir Rashid
(16)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mönstrad spetsklänning från 365, M - Säljer en svart spetsklänning med blommigt mönster i rött, rosa och vitt från 365. Klänningen har en luftig passform och är fodrad med svart tyg under spetsen. Perfekt för dig som gillar färg och detaljer!
Randig kortklänning från 365 Sunshine - Superfin kortklänning i marinblått och vitt från 365 Sunshine. Klänningen har rund halsringning, knappar framtill och knytband i midjan. Snyggt randigt mönster och korta ärmar. Perfekt för en fräsch och avslappnad look.
Jumpsuit - Jumpsuit, nypris 599🤍
Jumpsuit - Klänning som egentligen är en jumpsuit (är shorts men syns inte) från Urban Outfitters. Öppen rygg med korsade band. Otroligt mjukt skönt tyg och fin grå färg🤍Passar någon ca 160 eller lite kortare
Jumpsuit - Aldrig använt, passar mig som är 169cm. Toppen är i spets och benen är i blus material. Guld dragkedja bak. Justerbara band.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Dröm klänning - Såå fin hålbroderad klänning i S🫶🏼🫶🏼 jag är 173!
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸