Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning KappAhl St 34
Klänning KappAhl St 34 - 89 Klänning KappAhl St 34 - 90 Klänning KappAhl St 34 - 91

Klänning KappAhl St 34

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Kappahl

50 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fint skick, endast använt en gång. Det är en långklänning i storlek 34, går att ha den enklare eller med toppen som är med den :) väldigt fin klänning, men eftersom den endast blivigt hängande då den är för liten så säljer jag den nu.

Modesty_05
Modesty_05
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kappahl Klänning - Säljer denna klänning som har ansvällts 1 gång. Har inga defekter och är perfekt till sommaren och skolavslutningar. Fler frågor privat 💕
Glittrig klänning från KappAhl st 170 (xs/s) - Snygg glittrig klänning från KappAhl med paljetter i guld,silver och metalliska skimrande färger. Den har korta ärmar och en elegant svart baksida. Perfekt för en festlig kväll! Klänning har en under klänning så inget som ligger emot och skaver. St 170 men passar bra på xs/s! Super fin till NY ÅR!
Kappahl klänning - Kappahl klänning storlek 146, bra skick. Använd 4 gånger. Säljer för att jag köpte en för liten storlek💞
Klänning från Kappahl  - Säljer sena fina klänning från Kappahl då den inte kommer till användning. Nypris 599 mitt pris 200 kan eventuellt tänka mig att diskutera pris💗
Blommig klänning från KappAhl - Säljer en söt blommig klänning från KappAhl i en ljusblå nyans. Klänningen har korta ärmar och ett knytband i midjan för en fin passform. Perfekt för vår och sommar!
Ljusblå klänning från Kappahl - Supersöt ljusblå klänning från Kappahl med puffiga korta ärmar och smockad överdel. Kjolen är lätt utställd och tyget har en diskret randig struktur. Knappt använd
Blommig klänning från kappahl - Säljer en blommig klänning från Kappahl, storleken är S men den ser ut att vara M-L.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusrosa långklänning i satin - Fin ljusrosa långklänning med smala axelband och v-ringad där frammer. Klänningen är i satin och perfekt för lärarmiddag/bal
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.