Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Multifunktionell klänning
Multifunktionell klänning  - 89 Multifunktionell klänning  - 90 Multifunktionell klänning  - 91

Multifunktionell klänning

Storlek: 42
Kategori: Klänningar
Märke: Kappahl
Färg: Svart

650 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Multifuniktionell klänning som går att bära på flera olika sätt. Genom smarta detaljer och funktioner kan du bygga om klänningen till kjol, blus, topp som alla går att bära var för sig. OBS! Liten i storleken passar en strl 40. Använd 1 gång.

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla
Ruffel klänning  - Nyskick  Liten M
Klänning - Klänning med svart underklänning, skärp i midjan
Klänning  - En super söt klänning med vita, svarta och bruna mönster som man knyter där bak
Fin klänning med trekvartsärm - Svart klänning med abstrakt mönster i vitt, beige. Modellen har rund halsringning och trekvartsärm. Klänningen har en rak passform och är tillverkad i ett mjukt, lätt material som ger ett avslappnat intryck.
Klänning  - Klänning från Kappahl, strl medium. Fint skick.
Klänning - Söt klänning med tunna axelband och svart botten, dekorerad med stora turkosa blommor. Klänningen har en markerad midja med ett brett band och lätt utställd kjol. Materialet ser ut att vara lätt och luftigt, perfekt för varmare dagar. Finns fläck.
Klänning  - En långklänning från Kappahl som endast har använts fåtal gånger, är i nyskick. Köpte den för 600kr och säljer för 500kr
Fortsätt i appen →