Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopardmönstrad klänning - Säljer en leopardmönstrad klänning i 100% viskos. Klänningen har en smickrande passform och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djärvt mönster.
Leopard mönstrad klänning  - Leopardmönstrad klänning, knyter runt halsen  Skriv för fler bilder
Leopardmönstrad klänning - Trendig leopardmönstrad klänning med lång ärm och luftig passform. Klänningen har en kort längd och är från märket Ganni.
Leopardmönstrad klänning - kommer inte till användning💕
Leopardmönstrad klänning från Zara - Lånad första bild!! Trendig leopardmönstrad klänning från Zara med v-ringning och långa ärmar. Storlek S och använd 2 gånger! Inga defekter! Postar samma dag eller dagen efter!
Leopardmönstrad klänning med volang - Säljer en leopardmönstrad klänning med smala justerbara axelband och volang nertill. Klänningen har en lös passform och är i ett mjukt, lätt material som känns skönt mot huden. Perfekt för dig som vill sticka ut med ett djurmönster!
Leopardmönstrad axelbandslös klänning - Snygg leopardmönstrad klänning med axelbandslös design och volanger. Klänningen har en kort längd och är tillverkad i ett lätt material som ger en skön känsla. Den finns inte att köpa på Zara längre. 🤎
Leopardmönstrad klänning PrettyLittleThing - Snygg tight leopardmönstrad kortklänning från PrettyLittleThing med lång ärm och hög krage. Klänningen har bruna och svarta toner och är tillverkad i ett stretchigt syntetmaterial som sitter figurnära och markerar siluetten.
Klänning leopardmönstrad
Klänning leopardmönstrad  - 89 Klänning leopardmönstrad  - 90 Klänning leopardmönstrad  - 91

Klänning leopardmönstrad

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Lindex

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg & bekväm vardagsklänning i leopardmönster 🥰 Resår under bysten/i midjan. Fått så många komplimanger för denna genom åren, men den har tyvärr blivit för stor för mig nu. Jättefint skick 💕 Lika snygg att ha en stickad tröja över & bara ha som ”kjol” 😍

karlbergfrida
karlbergfrida
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit plisserad kortklänning med volang - Säljer min Så fina och eftertraktad klänning från Zara!! 💓💓❤️🙏🏼
Ljusgrön balklänning - Ljusgrön balklänning från hello molly, skulle ha den på balen men hittade en annan som passade mina preferenser bättre!😊erbjud gärna nytt pris!
Maje klänning  - Säljer denna skit snygga klänning från Maje. Är i storlek 40 men sitter som 38, den är i jätte fint skick förutom en liten fläck på ryggen men den går säkert bort i tvätten, hör gärna av er vid frågor!
Zara miniklänning med satinvolang - Supersnygg svart klänning från Zara, spets detaljer på överdelen, puffig volang i glansig satin + inbyggda shorts. Riktigt old money vibessss😍Perfekt nu för jul/nyår✨🥂 Slutsåld på Zara, säljer då den ej passade, jag behöll strl M istället!!! HELT NY
 klänning med rosett - Supersöt  klänning från Bubbleroom. Har en djup rygg med stor rosett.  Perfekt som julklänning, helt ny med alla lappar kvar! Slut i storlek på hemsidan. (Nypris 799:-)
Volang klänning  - Helt ny med prislapp. Från Bellabarnett. Liten i storleken så passar XS också.
Gul kort klänning med mönster från zara - Superfin gul kort klänning med vitt blommigt mönster och volangkant. Köpt från Zara, använd fåtal gånger. Sitter som en s!