Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90 Klänning  - 91

Klänning

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Märke: Only
Färg: Rosa

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa klänning från only

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Fin sommarklänning - Pris kan diskuteras! Denna klänning är använd endast en gång. Köpt för 119kr säljer för 80kr.
Jeanskjol - Aldrig använt str 36
Fin mini denimjacka - Liten jeansjacka från only. Pris kan diskuteras vid snabb affär.
Boohoo klänning - S/M
H&M kappa - Kofta
Bodycon klänning  - Jättefin klänning
Klänning & kofta  - Klänning från warehouse och kofta från HM
Vit klänning - Klänningen har lite bläck på sig men går att få bort med tvätt.
Festlig klänning - Festlig svart klänning
Tight klänning Gina Tricot - Fin grå klänning från Gina
Liknande annonser
Visa alla
klänning - En fin rosa Volangklänning, helt oanvänd med lappar kvar då den inte kommit till användning💕stl M
Klänning - Superfin rosa klänning, perfekt för sommarens fester/middagar/event💘🌸🌷
Klänning - Säljer för mig 35kr
Klänning/kjol  - Säljer en så snygg och användbar kjol💋🩷 man kan ha den både som en lång fin kjol men även som en klänning så som jag bär den🩷köpt för 600kr och visar inga defekter på användning och användst få gånger 💋❣️
Rosa klänning  - Supersöt rosa omlottklänning med vitt blommigt mönster och knyt i midjan. Klänningen har korta ärmar med volangkant och v-ringad hals. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och somrig vibe. Använd få gånger.
rosa klänning - super fin klänning ifrån only med lapparna kvar!🩷storlek xs
Klänning  - En läcker klänning från TurQuoise
Fortsätt i appen →