Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning  - Nästintill helt ny klänning den har bara blivit använd en gång
Klänning  - En vit klänning som är köpt på hm. Den är bara använd en gång. Den ser liten ut på bilden men stretchas ut när man har på sig den. Kontakta mig om du har fler frågor ☺️
Klänning  - Säljer min skit snygga klänning som inte kommer till användning längre. Använd en gång är som ny! Storlek xs med passar s. Original pris: 500kr men säljer för 300kr+frakt. Finns fler bilder❤️
Klänning  - Använd en gång. Köpt för 299, sitter så himla fina och smickrande, Perfekt till sommaren , student och liknande! Den har ett jättefint tyg 🌟 köpt på hm i Italien .kan skicka fler bilder vid intresse
 klänning - Säljer en söt vit klänning med smala axelband och volangdetaljer. Klänningen har en v-ringad design och är perfekt för varma dagar. Den är kort och luftig, vilket gör den idealisk för sommaren.💕💕
Klänning - Vit klänning med lös passform. Skönt och luftigt bomullstyg. Går ungefär till mitten av låren på mig som är 165 cm. Endast provad men tyvärr aldrig använd.
Klänning - Säljer denna klänning från H&M, den är endast testad ( prislapp kvar ) Köpte dem för 249kr 💕
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

15000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en vit klänning som är perfekt till studenten! Skönt material och luftig. Kan posta eller mötas upp i Stockholm

Nellie🛍
Nellie🛍
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans  - Ett par jeans från Weekday i modellen ROWE. Raka i benen sitter supersnygga dock för små för mig.
Tröja - En finstickad tröja från weekday. Storlek S men är i oversized fit.
Levis jeans  - Ett par Levis jeans i storlek S men skulle snarare säga xs. Alldrig använda!
Klackskor  - Ett par klackskor i använt skick men inte trasiga på nått sätt. Sulan är guldig vilken inte syns så bra på bilden. Klacken skulle jag säga är ca 5 cm hög.
Nike skor - Ett par Nike skor i bra skick.
Klänning  - Säljer en enkel vit klänning som tyvär är för liten för mig. Jag har vanligtvis s/m och denna är mer en s/ca. Passar så bra till studenten!
Klänning - Säljer en superfin vit klänning, perfekt till studenten! Inga defekter och väldig skön med insydd dragkedja i ryggen!
Vans skor - Ett par vans skor, ganska använda men inte trasiga på något sätt.
Klänning - En superfin vit klänning till studenten, nästan alldrig använd 🤩
Liknande annonser
Visa alla