Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Ljuslila omlottklänning från Liquorish
Ljuslila omlottklänning från Liquorish - 0 Ljuslila omlottklänning från Liquorish - 1 Ljuslila omlottklänning från Liquorish - 2

Ljuslila omlottklänning från Liquorish

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Färg: Lila
Skick: Nytt skick

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en ljuslila långklänning från Liquorish med omlottmodell och knyt i midjan. Klänningen har puffiga trekvartsärmar, v-ringad hals och volangdetaljer längs nederkanten. Materialet är mjukt och har ett lätt skimrande utseende, perfekt för dig som gillar romantiska vibes.

Märta
Märta
(4)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Ljuslila omlottklänning med volang - Säljer en ljuslila omlottklänning med v-ringning och långa ärmar. Klänningen har volangdetaljer och asymmetrisk nederkant som ger en flowy känsla. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil.
Ljuslila omlottklänning ny  - Säljer en ljuslila omlottklänning med knytband i midjan och korta ärmar. Klänningen har en v-ringad hals och är i en mjuk, lätt kvalitet. Perfekt för vår och sommar!
Ljuslila omlottklänning med drapering - Säljer en ljuslila klänning med smala axelband och omlott-detalj framtill. Klänningen har v-ringning och en snygg drapering längs kjolen som ger en elegant look. Perfekt för sommarens tillfällen eller balen. Jag har inte bilder på hur klänningen ser ut på men den bilden är AI och visar mycket bra på hur klänningen är. Den är glansig och inte matt som AI bilden
Ljuslila omlottklänning från Bubbleroom - Supersöt ljuslila kortklänning från Bubbleroom med omlott-design, v-ringning och volangdetaljer nertill. Klänningen har långa ärmar med knyt vid ärmslut och är tillverkad i ett lätt, strukturerat tyg som ger en skön känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en feminin look.
Ljuslila blommig omlottklänning - Säljer en söt ljuslila omlottklänning med småblommigt mönster. Klänningen har korta volangärmar, knyt i midjan och v-ringad hals. Perfekt för vår och sommar! Aldrig kommit till användning! Pris går att diskutera
Ljuslila omlottklänning från Monki - Superfin ljuslila omlottklänning från Monki i storlek XS. Klänningen har puffiga långärmar, v-ringning och ett vackert blommigt mönster i strukturerat tyg. Knytband i midjan ger en snygg siluett och den är perfekt för dig som gillar detaljer.
Ljuslila omlottklänning - Säljer en elegant ljuslila omlottklänning med långa ärmar och volangdetaljer framtill. Klänningen har en v-ringad design och ett knytband i midjan för en smickrande passform. Perfekt för vårens och sommarens tillställningar!
Ljuslila blommig omlottklänning H&M - Superfin långklänning från H&M i ljuslila med småblommigt mönster. Omlottmodell med knyt i sidan, v-ringning och långa ärmar. Tunt, luftigt material som känns perfekt för vår och sommar.          Sommarklänning, fest klänning, blommig klänning.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Vit offshoulder klänning med volang  - Populär och eftertraktad vit klänning med offshoulder och volangdetaljer. Perfekt för sommaren och till studenten🌸
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Student klänning Adoore - Supersnygg från Adoore. Bara använd en gång så nyskick! Perfekt som studentklänning