Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90

Klänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: Pieces

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Har använd den här klänningen en gång den är en jätte fin blå klänning med blommor på ❤️

….
….
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Söt klänning - Super fin klänning! Somrig och skön!😍  Liten i storleken mer som L! Endast testad! Tar endast Swish och postar så snabbt som möjligt!🤩
Klänning - Ljusblå klänning från pieces, storlek xs, nyskick använt 2 gånger, fläcken på bild 1 är ljuset och inget som är på klänningen, slutsålt överallt, nypris 400kr säljer för 300kr
Klänning - Super fin klänning som inte kommer till användning  In princip aldrig använd.
Ljusblå klänning - En fin ljusblå klänning från pieces. Använd ett fåtal gånger och är därmed i fint skick. Pris kan diskuteras ❤️
Klänning - Desigual klänning i storlek L, normal i storleken. Nyskick endast använd 1 gång, som ny.
Klänning  - Mönstrad blå klänning från GinaTricot. Storlek L  Använd vid ett tillfälle, jättefint skick.
Klänning - Säljer min så himla fina och eftertraktade klänning från Zara med fina broderier💕
Klänning - Superfin sommarklänning från Gina Tricot. Fint skick💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul balklänning 💛 - Elegant ljusgul långklänning i glansigt material med smala axelband och v-ringad front. Klänningen har öppen rygg med snygg snörningsdetalj. Endast andvänd en gång, kan behöva tvättas då det kan vara lite smutsigt nertill💕Pris kan dissekeras!
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande!
Studentklänning showpo - Kort vit klänning med djup v-ringning och puffiga trekvartsärmar. Klänningen har en markerad midja och struktur i tyget som ger en exklusiv känsla. Använd men har inge som helst tecken på att den använts. Säljer då jag köpte den för att ha den som studentklänning men nu har hittat en annan. Den är i storlek 35 men skulle säga att den lägger sig väldigt fin även fast man har 34.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
blommig klänning - bra skick! 🌸passar xs-m
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.