Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Lång rosa tyllklänning oneshoulder
Lång rosa tyllklänning oneshoulder - 0 Lång rosa tyllklänning oneshoulder - 1

Lång rosa tyllklänning oneshoulder

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: dressroom
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

1300 SEK

Frakt från 0 SEK
Beskrivning

Romantisk långklänning i rosa tyll med flera lager och oneshoulder-design. Klänningen har volanger och markerad midja, perfekt för speciella tillfällen. Den luftiga tyllen ger en drömmig känsla och den asymmetriska axeln gör looken unik.

Sellout07
Sellout07
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Väska - Grön väska ifrån stavarius
Brun bodysuit - Snygg brun bodysuit med korta ärmar och rund halsringning. Perfekt för både vardag och fest. Materialet är mjukt och stretchigt för en bekväm passform.
Beige axelbandslös topp - Snygg beige axelbandslös topp med omlott-design och broderade detaljer. Perfekt för sommardagar och festliga tillfällen. Kombinera med jeans eller kjol för en stilren look.
Mörkblå prickig blus - Säljer en mörkblå blus med prickigt mönster och volangdetaljer. Blusen är croppad och har långa ärmar med elastiska ärmslut. Perfekt för en trendig look!
Svart tubtopp - Säljer en stilren svart tubtopp som är perfekt för sommardagar. Toppen är ärmlös och har en enkel design som passar till många olika outfits. Perfekt för en avslappnad look eller att klä upp med accessoarer.
Grå stickad tröja med halvärm - Mysig grå stickad tröja med rund hals och halvärmar. Tröjan har en rak passform och är perfekt för lager-på-lager. Passar till både jeans och kjol för en avslappnad look.
Beiga sandaler med nitar och svarta remmar - Säljer ett par beiga sandaler från H&M med svarta remmar dekorerade med guldfärgade nitar. Skorna har platt sula i flätat material och flera tunna remmar som går runt foten och ankeln.
Klänning blå -  Blå klänning ifrån zara knappt använd. Passar jätte bra till sommaren.❤️
Vit kofta med dragkedja och fickor - Säljer en stilren vit kofta med dragkedja framtill och två stora fickor på bröstet. Koftan har lång ärm och en klassisk krage. Perfekt för lager på lager under kyligare dagar.
Kuddefodral -  Ett egen sytt kuddfodral som jag och mitt UF företag har skapat WeCreate
Liknande annonser
Visa alla