Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning - Säljer mörkblå balklänning från VILA! Klänningen går att knyta i midjan som även ger en fin detalj i ryggen. Storlek 34, passar mig som är 166.
BALKLÄNNING!! - Jätte fin svart glittrig balklänning. Bilderna fick inte riktigt plats skriv för fler bilder. Den är aldrig använd då jag hittade en annan. Orginalpris är 1200 men säljer för 800 då den endast är provad på. Den kommer från revolve
Balklänning - Säljer denna balklänning åt en kompis som är använd 1 gång. Lite sliten på insidan, längst ned - men inget man tänker på! Lång för henne som är 165cm, så passar folk som är längre med. Skriv för fler bilder. Står ej för frakt❣️Pris kan disskuteras!!
Balklänning  - Säljer min balklänning🌟 Den är köpt från ASOS i super fin satin!
Balklänning  - Säljer nu min puderrosa maxiklänning från asos som endast är använd en gång! Jättefin att ha vid finare sammanhang🩷 (Pris kan diskuteras)
Balklänning - Marinblå balklänning från AX paris. Klänningen går ända ner till fötterna och har en slits vid benen.
Balklänning - En superfin enkel gul klänning som passar till balen eller något annat uppklätt event. Den har en halterneck design med öppenrygg och slits. Och även en väldigt fin detalj framtill (se bild 3). Klänningen är ej använd och endast testad, prislappen sitter kvar. Klänningen är i storlek 46 och den passar dig med storlek M-XL. Skriv till mig vid eventuella frågor/bilder! 💕
Balklänning - Jättefin gul klänning som funkar perfekt till balen. Den är slutsåld på asos just nu. Jag har endast testat den och prislappen sitter kvar. Klänningen är i storlek 46, och den passar dig som har storlek M-XL. Den har en väldigt fin siluett, med halterneck och slits. Skriv till mig vid eventuella frågor/bilder!💕
Balklänning
Balklänning - 89 Balklänning - 90

Balklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

INTRESSEKOLL! Tänkte kolla om det finns något intresse i denna balklänning då jag hittat en annan jag ska ha på balen. Denna klänningen är alltså helt oanvänd. Klänningen är i en mörkgrön färg

bokstromtilde
bokstromtilde
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - As snygg gul klänning💕💕 pris kan diskuteras och om man vill ha fler bilder är de bara att höra av sig😘😘
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Gul klänning - Intressekoll på denna slutsålda zara klänning i storlek s! Pris kan diskuteras! ☺️❤️Köpte den förra året från zara och är i väldigt bra skick!
Super populär klänning från Zara! - Säljer denna klänning då den inte kommer till användning längre🥰pris går att diskuteras!!
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)