Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning  - En beige klänning från shein. Den satt inte bra på mig tyvärr och kunde ej lämna tillbaka den. Det är storlek S och den är normal i storleken.
Klänning - Använt 1 gång, bra skick!
Klänning S - Från Danska Day Birger et Mikkelsen  Cream färg
Klänning  - Säljer denna fina klänning från Zara eftersom den inte kommer till användning. Slits där framme och vid sidorna, tryck gärna på köp nu💞
Klänning - Hej säljer denna klänning från shein som är i gott skick. Har använts ett par gånger men märks inte att den är använd. Annars är den jättefin.
Klänning - Säljer denna snygga klänningen. Man kan ha den som både lång- och kort klänning! 👗
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Shein
Färg: Beige

110 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Beige klänning som knappt använts. Fin detalj med öppen mage. Stretchig och har som resår vid sidan av klänningen. Frakt ingår.

Tindra
Tindra
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla