Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Paris dress adoore - Blå adoore klänning i storlek 38, använd en gång! Så jättefint skick, passar S/ M
Adoore verona dress - Supersnygg blå långklänning från Adoore med vita blommor, smala axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har en figurnära passform upptill och faller snyggt nedåt. Storlek 36. Jag har sytt så att ryggen blivit något djupare, därav passar den även mig som egentligen är en 38a i storlek. Köpt har på Plick, använd endast en gång av mig och en gång av tidigare ägare. Är i toppenskick!💙Nypris 1495 kr, denna färg finns inte längre på hemsidan!
Paris dress Adoore (nyskick) - Paris dress från Adoore i storlek 36, endast använd en gång!
Adoore Santorini dress - Säljer min använda klänning från adoore då den är för liten. Jättefin färg och passform. Bild 3 och 4 är lånade🥰 pris kan diskuteras vid snabb affär
Adoore foggia dress - Helt oanvänd bara var för stor, nypris 1695
Adoore Capri Dress - Väldigt fin klänning. Endast använd en gång. Storlek XS. Superfin passform. Fint skick 🩵
Adoore Paris dress - Använd fåtal gånger - säljs då den inte komemr till användning
Capri Adoore dress - Adoore klänning i helt nyskick. Använd endast 1 gång.
Adoore Niemes Dress
Adoore Niemes Dress - 89 Adoore Niemes Dress - 90 Adoore Niemes Dress - 91

Adoore Niemes Dress

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: Adoore
Färg: Blå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Adoore Niemes dress. Använd en gång på ett bröllop. Tyvärr fick klänningen en liten skada långt ner. Syns inte jättemycket, och skadan är långt ner på klänningen. För den som kan så skulle man kunna sy om klänningen så att den blir något kortare ☺️ storlek

ehanna
ehanna
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit blommig klännng med spets - Superfin vit kortklänning med blommigt spetsmönster och transparenta långärmar. Klänningen har v-ringning och volangdetaljer, perfekt för somriga tillfällen. Snygg och luftig passform som känns både trendig och romantisk. Superfin studentklänning som är använd endast 1 gång❣️
Vit plisserad kortklänning med volang -  Sjukt eftertraktad och populär klänning från Zara 💓Så så fin att ha på studenten!! 💓
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Vit spetsklänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och puffiga långärmar. Klänningen har smockad midja och volangkant nertill samt vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Klänning  - Väldigt populär Maje klänning i storlek 34 som är slutsåld. Köpt för 3.400kr i butik i Stockholm, har kvittot. Jag på bilderna är 164cm. Använd fåtals gånger💞
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!