Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart långklänning med blommor - Svart långklänning med vita blommor och gröna blad. Klänningen har v-ringning, långärmade ärmar och figurnära passform. Tunt, lätt material.
Svart blommig långklänning - En svart långklänning från H&M i strl S med vitt blommigt mönster. Klänningen har långa ärmar med en knapp vid ärmslut, v-ringad hals och ett bälte i midjan som är avtagbart. Har även satt på en nål som går att ta bort ifall det önskas!💞
Svart blommig långklänning - Supersnygg svart långklänning med blommor och knappar famtill.
Svart långklänning med blommor från Adoore - Supersnygg svart långklänning från Adoore med stora röda och lila blommor, v-ringning och lång ärm. Klänningen har en slits framtill och markerad midja som ger en riktigt elegant siluett. Perfekt för dig som vill sticka ut med stil.
Svart långklänning med blommigt mönster - Svart långklänning med rosa blommor och smala axelband. Klänningen har cut-out detaljer vid midjan och en flowy kjol. Klänningen har shorts under kjolen och dragkedja på både kjolen och toppen!!!
Svart blommig långklänning - Svart långklänning från Motivi med vitt blommönster, v-ringad omlottfront och korta ärmar. Klänningen har ett knyt i midjan och är tillverkad i ett lätt, mjukt material som ger ett snyggt fall. Perfekt för dig som gillar en romantisk och trendig stil.
Svart långklänning med spets och blommor - Elegant svart långklänning med figurnära passform, dekorerad med vit och svart spets och blommiga applikationer upptill. Klänningen har transparenta trekvartsärmar och öppen rygg med dragkedja. Perfekt för bal eller festliga tillfällen.
Svart blommig långklänning - Säljer en svart långklänning med vitt blommigt mönster. Klänningen har en lätt utsvängd form och volangdetalj nertill. Perfekt för dig som gillar en flowy och feminin stil.
Svart långklänning med röda blommor
Svart långklänning med röda blommor - 0 Svart långklänning med röda blommor - 1

Svart långklänning med röda blommor

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Färg: Svart
Skick: Bra skick

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en svart långklänning med stora röda blommor och smala axelband. Klänningen har en elegant, figurnära passform och är tillverkad i ett glansigt satinliknande material.

Linnea.Widerberg
Linnea.Widerberg
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Vit långklänning med svart blommigt mönster - Säljer en vit långklänning med svart blommigt mönster och smala axelband. Klänningen har en feminin v-ringning och är ärmlös, perfekt för sommarens alla tillfällen. Lätt och luftig modell som ger en snygg siluett.
Blommig långklänning med volang - Söt långklänning med rosa och röda blommor på ljus botten. Klänningen har smala axelband, v-ringning och volangdetalj framtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Svarta solglasögon från Corlin - Snygga svarta solglasögon från Corlin med ovala, kantiga bågar och mörka linser. Tjocka skalmar med guldfärgad logga på sidorna ger en cool och modern vibe. Perfekta för att lyfta vilken outfit som helst. Köpta för 1 299kr och säljs för 1099kr, aldrig andvända. Man får med fodral till solglasögonen!
Liknande annonser
Visa alla