Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Paljett klänning  - En skitsnygg klänning med paljetter. Har bara haft en gång. Köparen står för frakten ❤️
Mini klänning med paljetter - Snygg svart glittrig halterneck klänning från pull&bear med paljetter och en kort design. Perfekt för en kväll ute eller nu inför nyår! Säljer då den aldrig kommit till användning. Den är helt oanvänd och lappen är kvar på✨🩷Nypris:349kr
Svart paljett klänning  - Svart paljettklänning i storlek M från Nelly, använd en gång💕💕
Paljett klänning - Mini klänning för fest. Använt 1 gång och tyckte den var lite kort på mig.
Paljett klänning - Använd en gång! Super fin till nyår Har svart/genomskinliga detaljer vid bröst och rygg
Svart klänning med paljetter - En elegant svart klänning med paljetter på överdelen. Klänningen har en transparent mesh upptill och en dragkedja på baksidan. Paljetterna är i guld och rosa nyanser och bildar ett vackert mönster. Klänningen är ärmlös och har en normal passform.
Paljett klänning
Paljett klänning - 89 Paljett klänning - 90

Paljett klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Vet inte
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg paljett halterneck klänning 💕😇 Säljer för att den aldrig kommer till användning😅 Köptes här på Plick

tittilundholm
tittilundholm
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans jacka  - Jeansjacka i färgen svart, köptes på asos för 500 men mitt pris är 250
Vöska - Superfin användbar Väska ej använt så väldigt bra skick på den
Grå oversized kavaj  - Storlek M o lite oversized
Grön klänning från Zara - Snygg men lite för kort för min smak (är 162cm)
Handväska  - Från märket Nunno   Väldigt fin och praktisk, inte använt så mycke
Topp från Gina  - Supersöt har nästan aldrig använt bara testad
Snygg topp från Gina  - Aldrig använt prislapp kvar
Rosa stickad tröja - Säljer en söt rosa stickad omlottkofta från Gina Tricot. Den har en knytning i sidan och är långärmad. Den är sparsamt använd då jag bara har haft den ett fåtal gånger!☺️
Liknande annonser
Visa alla