Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning S - Supersöt klänning(: Oanvänd. Köparen står för frakt💜💜💜
Klänning  - Oanvänd
 klänning - Vit klänning med spets i strl M, men passar även för dem som har strl xs-s.
Klänning - Sötaste klänningen ifrån pieces💘
Klänning - Säljer en vit brun kläning i nyskick som har lappen kvar! Jag fick den här klänningen och den kommer inte komma till användning så säljer den istället💗💗 Från Elitzia💕 Helt oanvänd🫶🏼🫶🏼
Klänning  - Letar du efter en tidlös och formell klänning? Den här maxilånga festklänningen har en klassisk och tidlös siluhett och vattenfallsringningen tillför något litet extra. Det här är en klänning du kan bära om och om igen - vi är säkra på att du kommer
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Världens finaste klänning från for Love and lemon. Öppen i ryggen så som på första bilden. Superfin!❤️

Sarah Lagerbielke
Sarah Lagerbielke
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning - Säljer min älskade studentklänning. Den har bara använts en gång. Klänningen är perfekt nu till studenten, och är även väldigt luftig. Nypris 3500kr💗
Vit kortklänning med puffärm - Intressekoll på min ur snygga klänning från showpoo som tyvärr var för liten för mig! endast testad! nypris ca 900 innan tull avgifter och frakt. (fler bilder privat) Supersnygg vit kortklänning med puffiga trekvartsärmar, djup v-ringning och dekorativa knappar framtill. Klänningen har markerad midja och fina veckdetaljer på bröstet. Perfekt för student och sommarens alla tillfällen!
Lojsan x Nakd klänning - En klänning från Lojsans kollektion med Nakd, i en korall färg, så fin! Storlek 40 och sann i storleken
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Vit klänning med puffärm showpo - Hej! SÖKER denna klänning från showpo i antingen storlek S eller XS, betalar bra