Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Långklänning
Långklänning  - 89 Långklänning  - 90 Långklänning  - 91 Långklänning  - 92

Långklänning

Storlek: Onesize (M-XL)
Kategori: Klänningar
Märke: A.M Flawless
Färg: Rosa

200 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Använd två gånger. Onesize med resår i midjan jag får precis över klänningen över rumpan och brukar ha xl. Formbar i ryggen då den kan knytas hur som helst.

Ellen Pahlin
Ellen Pahlin
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeansshorts  - Jeansshorts från lager 157 Högmidjade Stl L Modell Diba
Svart kjol - Svart kjol från Cubus med stretch
Vita jeans  - Använd 2 gånger  Högmidja och lite utsvängda ben
Omlottkjol - Svart omlottkjol med två knappar (en gömd)  Ingen stretch Använd fåtal gånger
Träningsshorts  - Träningsshorts med inbyggda hotpants Använt en gång
Kjol  - Längre kjol från lager157. Använd 2 gånger. Slitits i bak.
Hoodie  - Fluffig cropad-hoodie  Ny med prislapp kvar
Blåa jeans  - Väl använda
Svart och vit smockad tubtopp - Två smockade tubtoppar från H&M i svart och vitt. Båda har volangkant upptill och nedtill, och är gjorda i bomull med lite elastan för stretch. Perfekta att styla till jeans eller kjol för en enkel look.
Kostymbyxor - Svarta kostymbyxor med normal passform och klassisk design. Byxorna har hällor för bälte och diskreta sidfickor. Lite noppriga och luddiga men det mesta bör försvinna med en ordentlig roller.
Liknande annonser
Visa alla