Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänningar
Klänningar  - 89 Klänningar  - 90

Klänningar

Storlek: XS/S
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa/svart-lappen sitter kvar, bara provad men förliten för mig, en storlek 10 så mer som en xs/s. Rosa/glitter- bara provad med för liten för mig. Storlek s

Evelonne
Evelonne
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning  - Mycket bra skick
Klänning  - Fest klänning
Plt klänning - Hej! Jag säljer den här fina svarta klänningen som är perfekt för bl.a. fester eller utekvällar. Den är från Prettylittlething. Säljer den pågrund av att den är för liten i överdelen på mig. Den är helt ny med prislapp på fortfarande, har bara testat.
Klänning  - Senaste trenderna till tidlösa klassiker. outfits dresses för alla tillfällen cocktail, fest eller till någon harmonisk afton! 😍 stilfull elegant dress som formar sig efter din kropp. Känn dig snygg och stilig✨
Klänning - Oanvänd klänning. Inte riktigt min stil (kunde inte skicka tillbaka till AU). Nypris ca 600kr med tull osv. Passar xs och s
Klänning - Klänning i ljusbeige (OBS, likadan klänning som på första bilden fast i beige, som visas på resterande bilder). ÄR I NYSKICK!!😍Ursprungspris: 479 kr
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit långklänning med volanger - Säljer en vit långklänning med tunna axelband och flera lager volanger. Klänningen har öppen rygg och en romantisk, flowy siluett som passar perfekt till sommaren. Perfekt för dig som vill ha en elegant och luftig look.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Superfin till sommaren❣️❣️
Prickig klänning  - Drömmig figursydd klänning med polka dots och vida armar, adoore inspirerad klänning✨
Vit plisserad kortklänning med volang - Så fin och eftertraktad klänning från Zara! Säljs inte längre, endast använd vid 1 tillfälle! Storlek xs💕
Blommig omlottklänning i orange och rosa - Säljer en kort omlottklänning med blommigt mönster i orange, rosa och vitt. Klänningen har v-ringning, volangdetaljer och långa ärmar med lätt puff. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Bandeau klänning - Sjukt vacker bandeau klänning från Francis by si
Orange volangklänning asos - Superfin orange kortklänning med volanger och djup v-ringning. Bilder från Fillipa Montans TikTok. Den är mer korall/ljus orange i verkligheten.
Ljusgrön balklänning - Säljer denhär superfina balklänningen från Hello molly! Köpt begagnad av en tjej som använde den förra året, den är i S men insydd till Xs. Den har defekter som tyder på användning, tex tråddragningar vid ryggen, men inte som egentligen synns vid användning💞 säljer då den inte passa mig🥰