Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Cupcake klänning
Cupcake klänning - 89 Cupcake klänning - 90

Cupcake klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Oliv

199 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En kort somrig cupcake klänning med puffärmar och i en olivgrön färg

Tilde
Tilde
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Klänning i militär grönt typ. Från HM storlek m men passar många olika storlekar!💓
Klänning  - Väldigt fin färg! Slutar lite över knäna
Olivgrön klänning - Säljer min olivgröna shoulder klänning som endast är använd en kväll. Nyskick och sitter fint vid midjan! Från HM, Skriv privat för fler bilder ❤️Inköpspris: 499kr
Klänning  - Fin klänning, khakifärgade. Stretchig. Storlek XS men passar bra på S också (som jag).
Klänning - Säljer denna då den inte kommer till användning
Grön klänning  - Söker denna klänning från hm. Är det någon som har den o vill sälja den hör av er!!🥰
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Rosa one shoulder klänning med volang - Superfin kortklänning i rosa och rött med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har oneshoulder-design och är tillverkad i ett lätt, plisserat material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795