Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Oanvänd klänning
Oanvänd klänning  - 89 Oanvänd klänning  - 90 Oanvänd klänning  - 91

Oanvänd klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd klänning från H&M st. 36. 86 cm lång. Färg: rost. ☀️

Mary
Mary
(14)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Oanvänd klänning  - Jättefin klänning från H&m som dessutom är oanvänd💕 tryck gärna på köp nu!
Snygg oanvänd klänning - Den är oanvänd och lappen sitter kvar. Den har ett stechigt material och lägger sig snyggt rund kroppen. Söt blommig kortklänning från H&M med smala axelband och rynkade detaljer framtill. Klänningen har en ljus bas med små blå och gröna blommor och är gjord i återvunnen polyester. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Oanvänd klänning  - Kort klänning från hm som aldrig använts. Supersöt. Kolla gärna mina andra annonser :)
Oanvänd klänning  - Helt oanvänd klänning från hm! Köparen står för frakten 💕
OANVÄND klänning  - Oanvänd lång klänning i strl 34.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.