Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Glittrig klänning - Svart klänning med vit rosett, från H&M, storlkek S, använd fåtal gånger, bra skick!
Glittrig klänning - Glittrig klänning  Oanvänd
Glittrig klänning! - Jättesöt svart och lite glittrig klänning från h&m!❤️ Den har smala band och öppen rygg. Materialet är lite slitet på den nedre delen av klänningen, se på sista bilden. Provat den men aldrig använd😚
Glittrig klänning  - Snygg svart och silver klänning med geometriskt mönster och en elegant öppen rygg. Klänningen har långa ärmar och en tight passform, perfekt inför nyårsafton. Använd ett fåtal gånger, fortfarande i väldigt bra skick.
Glittrig klänning - Kort silverglittrig känning perfekt till fest💕 Den är bekväm, sitter superfint och är lätt stylea både själv och med en kavaj m.m. Tycker om den väldigt mycket men tyvärr har den blivit för tight för mig. Den är storlek S och även ganska stretchig🌺 200 kr inkl frakt
Glittrig klänning
Glittrig klänning - 89 Glittrig klänning - 90

Glittrig klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

30 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oanvänd

BL
BL
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Guess Shooper oanvänd  - Helt ny, aldrig använd. Present inköpt i LA, inköpspris ca 1500kr.
adidas X Speedportal + FG Game Data - Grön/Svart/ - Använda 2 gånger, som helt nya. Ordinariepris 2995kr
Make Up  Nail Polish Kosta Boda - Bredd:49 mm Höjd:124 mm Nypris 400kr
SKENE sittpuff stor med klädda  - Sittpuff med djuphäftade och klädda knappar. Kombinationen zickzackfjädrar, resårkärna och skumgummifyllningen maximerar sittkomforten. En sittpuff kan vara en värdefull sittplats om gästerna blir många. Puffen är gjord i patchwork-teknik och sammet. Du inköpspris 2799kr
Liknande annonser
Visa alla