Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart klänning - Jätte fin klänning från h&m. Nyskick då den är använd endast 1 gång💕
Svart klänning - Helt nytt skick💗Användes en gång på nyår💗Rensar ur garderoben och den är inte riktigt längre min smak💗Är i storlek xs men skulle säga att den passar s oxå💗Köpte den på H&M💗Väldigt skön klänning💗
Svart klänning - Svart klänning med super fin passform💕använd fåtal gånger!
Svart klänning - Jättefin svart klänning
Svart klänning  - Gullig klänning från H&M. Svart och i storlek 34. Aldrig använd🫶🏼
svart klänning
svart klänning - 89 svart klänning - 90

svart klänning

Storlek: xs
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Svart

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

jag säljer denna gulliga svarta klänning med tigrar på, aldrig använd⭐️köpt för nåt år sedan på hm💞 kontakta för frågor eller flera bilder🫶🏼

Bella
Bella
(5)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
julörhängen - grönröda julörhängen köpta på glitter för 1 år sedan. som man ser på bild 3 så är de tyvärr för tunga för mina öron så de är aldrig använda. det är bjällror i dem så de låter alltså när man rör på öronen❤️
guld och silver örhängen - två jättefina örhängen köpta på ur & penn från en mystery box idag. säg till ifall du bara vill köpa en av dem, för det priser som de är sätta till är för båda dem!💓
Ljusrosa bal/festklänning med volanger - Säljer en ljusrosa balklänning med volangdetaljer och plisserad kjol. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära överdel med markerad midja. Den här klänningen passar bra både på fester och bal. Den är specialbeställd utifrån mina mått; byst:80cm, midja:64cm, höft:90cm, längd kjol:95cm fram, 110cm bak. Jag har oftast 34/Xs som storlek, men är dock 160cm lång.
Grön stickad tröja från MSCH - Mysig klargrön stickad tröja från MSCH Copenhagen i storlek XS/S. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren design med en mjuk känsla.  Perfekt att ha vardagligt men kan även gå att styla upp.
Ribbad långärmad topp med spetskant - Två långärmade ribbade toppar från Rosemunde, en i blått och en i mörkblått. Båda har en fin spetskant vid halsringningen och vågig kant nertill. Modellen är slim och formas utifrån din kropp på ett väldigt fint sätt. tröjorna är väldigt stretichiga och sitter inte hårt på kroppen vilket är väldigt skönt. Om du endast vill köpa 1 kostar det 180 kr. båda är samma storlek bara att jag klippt bort lapparna på den mörkblåa tröjan.
Liknande annonser
Visa alla