Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Blommig klänning
Blommig klänning - 89 Blommig klänning - 90 Blommig klänning - 91

Blommig klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Blå

75 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

klänning från hm, strechig! Säljer då jag växt ur den. Använt fåtal gånger. En tråd har släppt från bandet - se bild.

GabriellaSirugo
GabriellaSirugo
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig klänning - Superfin blåvit blommig klänning från HM💙 aldrig andvänd och säljer pga att den är för kort på mig(178)
Blommig klänning med spetsdetaljer - Fin sommarklänning från HM i storlek S, nästan oanvänd,väldigt skönt tyg med fina blommor på🌸skriv för mer bilder💖
Blommig klänning - Klänning med puffiga ärmar, band som går att knyta i bak/fram och ta av🧚🏽 passar S/m
Ljusblå blommig klänning - Supersöt ljusblå klänning från H&M med små vita blommor, långa genomskinliga ärmar och snygg rynkdetalj framtill. Har en rosett vid bröstet som man kan se på bilden , lätt material som passar perfekt till vår och sommar. Använd endast en gång.
Blommig klänning - Blommig klänning, lila blommor, ljusturkos - använd en gång. Finns band att knyta med  Pris går att diskutera.
Blommig klänning - Säljer denna stretchiga blom klänningen eftersom den har fått för lite användning.
Blommig klänning  - Blommig cocktailklänning i blått från H&M
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s