Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning  - Säljer en blå klänning med smock upptill och smala axelband. Klänningen har en luftig och flowy passform och är knälång. Inte kommit till någon användning för mig så klänningen är som ny
Klänning - Lång väldigt tajt klänning som verkligen visar ens figur. Köpt för långe sen men har bara legat i garderoben!
Klänning  - Vit miniklänning med puffärmar🤍 jättefin
klänning - söt kort klänning, aldrig använd, kan knyta om banden om man vill🌸rufflad vid toppen
Klänning  - En fin klänning som passar till allt utmärkt till fin tillställningar. Använd ett par gånger bara, utmärkt kvalite
Klänningar  - En tajt ljusgrön och svart klänning, 70kr styck. Hör av er för bättre bilder
Klänning
Klänning - 89

Klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

85 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så gullig klänning ifrån hm, sitter så bra på kroppen! Skriv för fler bilder

Johanna🧡🧡🧡
Johanna🧡🧡🧡
(19)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla