Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig offshoulder sommarklänning - Söker denna i stolek xs/s
Blommig offshoulder klänning - Söt kort blommig klänning med offshoulder och volangkant. Klänningen har svartvitt blommönster, knyt framtill och är tillverkad i ett lätt bomullstyg. Perfekt för varma dagar och ger en romantisk känsla.
Blommig offshoulder klänning H&M - Söt blommig offshoulder klänning från H&M i ljusblått med volang upptill och elastisk midja. Klänningen har färgglada blommor i rosa, orange och grönt och är perfekt för varma dagar.
Blommig offshoulder klänning H&M - Supersöt kort blommig klänning från H&M i vitt med färgglada blommor. Perfekt nu till sommaren.
Beige offshoulder stickad klänning - Säljer en beige stickad långklänning med offshoulder-design och långa ärmar. Klänningen har en bred krage som vilar över axlarna och ger en snygg och trendig look. Perfekt för dig som vill ha något både bekvämt och stilrent.
Blommig offshoulder klänning XS - Supersöt blommig klänning från H&M i storlek XS. Offshoulder med puffiga korta ärmar och smock upptill. Mönstret är blommigt i vitt, svart och ljusgult. Kjolen är lätt utställd och klänningen är knälång. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
klänning med blommor  - Jättefin blommig klänning från H&M. Använd en gång, storlek S💖
Blommig klänning  - Blommig ljus klänning från H&M i storlek S, men passar även som XS. Har resår baktill. Puffiga ärmar med knytning framtill. Endast använd 1 gång.
Blommig offshoulder klänning
Blommig offshoulder klänning - 89 Blommig offshoulder klänning - 90 Blommig offshoulder klänning - 91

Blommig offshoulder klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: hm
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superfin blommig offshoulder klänning med volangdetaljer. Klänningen är i en ljus färg med ett vackert blommönster i rosa och grönt. Den är perfekt för sommarens alla fester och midsommarfiranden. Klänningen är i nyskick och har en tight passning som framhäver figuren. Materialet känns mjukt och skönt mot huden.

Meeliasplick🤗
Meeliasplick🤗
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla