Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå klänning i mocka - En kortkort a-linjeformad klänning med ”brottarlinnemodell” upptill.  Storlek xs men har suttit tajt på mig som är small. Den har små fläckar men jag har använt den ändå för att jag inte tyckt de synts så mycket med tanke på att mocka skiftar.
 Mocka klänning Zara  - Använd 1 gång , nytt skick med prislapp kvar, org. Pris 560kr.
Klänning i djurmönster - Säljer denna snygga klänning i tigermönster. Volang. En knapp kan justera skärningen vid bröstet.
Armani Exchange Läder oh Mocka Klänning - Assnygg miniklänning från Armani Exchange! Säljer pga för liten storlek på mig ☹️
Klänning öppen i ryggen  - Brun klänning från zara använd en gång som ny, storlek xs❤️
Klänning i satin - Helt oanvänd klänning i nyskick från h&m. Köptes för 149:- men anvönder aldrig därför säljes den.
Klänning i mocka
Klänning i mocka - 89 Klänning i mocka - 90

Klänning i mocka

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Märke: Lindex
Färg: Brun

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

❤️

Loppispoppis🌸
Loppispoppis🌸
(39)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla