Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90 Klänning  - 91

Klänning

Storlek: L
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

150 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Jätte fin klänning, använd fåtal gånger

Emmie
Emmie
(13)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Zara liknande klänning som jag köpte här på plick men tyvärr för kort för min smak så säljer vidare🩷 Klänningen är i Storlek L men är mindre i storlek🙌🏼 Skriv privat ifall ni undrar något😇
Klänning S - Supersöt klänning(: Oanvänd. Köparen står för frakt💜💜💜
Klänning  - Jättesöt spets klänning i nyskick 🤍🤍oversize
Klänning  - Vit spetsklänning från DM retro i stl L.
Klänning - Skitsnygg zara klänning, knappt använd o säljs inte mer, storlek M/L💗inga defekter 💗
Klänning - Säljer denna så så fina klänningen!!perfekt till sommaren! Köpt i en butik när jag var utomlans!storlek L men skulle säga den passar som M💘jätte bra skick!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷