Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - S - Klänning i storlek S Säljs för 40kr
Klänning S - Mycket fint skick
Klänning S - Svart med fina detaljer
Klänning - En fin klänning som inte används längre efter att ha blivit använd en handfull gånger. Klänning är i bra skick och är längre backtill än framtill.
Klänning  - En klänning som inte används längre och som användes en handfull gånger. Den är väldigt fin på, med bälte och en öppning.
Klänning  - Spegel är smutsig, klänning är i perfekt skick!
Fina klänningar  - Helt nya original pris kostar 900kr.
Klänning! - Skön klänning! Jätte fin men säljer den nu för att jag har många liknande! Kan knytas både fram i midjan och bak i ryggen! Fin sommarklänning!😍💕
Ledin klänning
Ledin klänning - 89 Ledin klänning - 90 Ledin klänning - 91

Ledin klänning

Storlek: XS - S
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpt på Ledins hemsida för ca 500kr och används knappt, är 162 och upplever att midjan hamnar lite högt upp annars fin skick!

Lily Jones
Lily Jones
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning Vit klänning  - Superfin och populär klänning, passar perfekt till studenten och massa andra tillfällen. Storlek M men passar perfekt på mig som brukar ha XS och S.
Vit kort klänning med blommig rosett Zara - Supersöt vit kort klänning från Zara med blommigt mönster upptill och en stor rosett framtill. Axelbandslös design och lätt A-linjeformad kjol. Perfekt för sommarens alla tillfällen, med fräscha färger och mjukt material.
Vit blommig kortklänning Feeling Friday - Supersöt vit kortklänning från Feeling Friday med blommigt spetsmönster, puffärmar och djup v-ringning. Klänningen har snörning fram och öppen rygg med knytband. Perfekt för studenten. 🌸Den är köpt från ett företag i Norge - Feeling friday för 1 220kr frakten kostade 400 därför kommer jag sälja den för 1 500 alltså billigare än att köpa ny. Den är helt oanvänd endast testad men den passade tyvärr inte mig så därför säljer jag.
Blommig volangklänning från Stradivarius - Superfin kort klänning från Stradivarius som tyvärr är lite för kort för mig, klänningen är i nyskick och är endas provad. Klänningen har smala axelband, volangdetaljer vid ringningen och nederkanten samt en lätt v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen!✨✨ Nypris 379kr!
Ljusblå balklänning med snörning - Säljer en jättefin ljusblå långklänning i glansigt satinliknande material. Klänningen har omlottliv, v-ringning och smala axelband med snygg snörning i ryggen. Betalade 1800 för klänningen och 900 för att sy upp den då den var för lång. Jag är 162cm och har klackar på bilderna💗
Färgglad  klänning hm - Populär slutsåld klänning från hm i storlek xs. Inga defekter superfint skick!
Vit prickig kort klänning med tunna axelband - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en figurnära överdel med hjärtformad urringning. Perfekt för sommaren! Den är endast använd en gång och är i jättefint skick🥰